kırmızı beyaz
Sepetim    |    Eski Alışverişlerim    |    Favorilerim    |    Alışveriş Listem    |    MobilSite

     arama btn
Üye Olmadan Alışveriş Yapabilirsiniz • Nakit veya Kredi Kartı İle Kapıda/Sayfada Ödeme

Anasayfa > Yardım / Başlangıç


Yardım Merkezi

Sipariş

Destek

Daha Fazlası

Bizi Takip Edin

 


Başlangıç

Yeni Üyelik

Kırmızı Beyaz Sanal Market 'e üye değilseniz, sayfanın en üstünde yer alan "Yeni Üye" bağlantısından 3 şekilde yeni üyelik oluşturabilirsiniz:
  1. Kırmızı Beyaz Market Alışveriş Kartı'nız Yoksa : "Yeni Üye" sayfasında açılan ekranda Üyelik Formu’nu doldurarak üyelik işleminizi tamamlayabilirsiniz.
  2. Kırmızı Beyaz Market Alışveriş Kartı'nız Varsa : "Yeni Üye" sayfasında açılan ekranda "Zaten Kırmızı Beyaz Market kartınız var mı ? Kartınızın üzerindeki 16 haneli rakamı girin" kısmındaki kutuya Kart Numaranızı girerek, sistemimizde halihazırda kayıtlı olan bilgilerinizi ekrana getirerek Sanal Market üyeliğinizi de başlatabilirsiniz.
  3. Facebook kullanıyorsanız, hiç bir form doldurmadan, "Yeni Üye" sayfasında açılan ekranda "Biliyor musunuz ? Yeni Üye formu doldurmadan Facebook üyeliğiniz ile Alışveriş yapabilirsiniz ⇒" kısmındaki "Facebook ile Giriş Yap" düğmesine tıklayarak Yeni Üyelik işleminizi yapabilirsiniz.
  4. Üye Olmadan Sipariş Oluşturma : Alışverişinizi üye olmadan yapabilirsiniz. Siparişinizin sonunda sizden ad-soyad, adres ve telefon bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Size telefonla geri dönülecektir.
Not: Alışveriş yapmak için üyelik zorunlu değildir.

Üye Girişi

Kırmızı Beyaz Sanal Market 'e üye iseniz, sayfanın en üstünde yer alan "Üye Girişi" bağlantısından 3 şekilde üye girişi yapabilirsiniz:
  1. Kullanıcı Adı veya E-Posta ile Üye Girişi : Üyelik bilgilerinizi kaydederken belirtmiş olduğunuz E-Posta veya Kullanıcı Adınızı & Şifrenizi yazarak üye girişi yapabilirsiniz.
  2. Kırmızı Beyaz Kart ile Üye Girişi : Kırmızı Beyaz Market Alışveriş Kartı'nız varsa, kartınızın üzerindeki 16 haneli numarayı ve üyelik bilgilerinizi kaydederken belirtmiş olduğunuz şifrenizi yarazark üye girişi yapabilirsiniz.
  3. Facebook Girişi : Facebook kullanıyorsanız, "Facebook Girişi Yap" düğmesine tıklayarak üye girişi yapabilirsiniz.

Üyelik Güncelleme

Kırmızı Beyaz Sanal Market 'e üye iseniz, sayfanın en üstünde yer alan "Üye Girişi" bağlantısından üye girişi yaptıktan sonra yine sayfanın en üstünde Adınız ve Soyadınız'ın yazılı olduğu bağlantı üzerine fareniz ile gittiğinizde, açılan menüde "Üyelik Güncelleme" bağlantısına tıklayarak üyelik bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. Açılan üyelik formu ekranında e-postanızı, şifrenizi, kişisel ve iletişim bilgilerinizi değiştirebilir ya da güncelleyebilirsiniz.

Tanımlı Adresleriniz

Kırmızı Beyaz Sanal Market 'e üye iseniz, sayfanın en üstünde yer alan "Üye Girişi" bağlantısından üye girişi yaptıktan sonra yine sayfanın en üstünde Adınız ve Soyadınız'ın yazılı olduğu bağlantı üzerine fareniz ile gittiğinizde, açılan menüde "Tanımlı Adreslerim" bağlantısına tıklayarak kayıtlı adreslerinize ulaşabilirsiniz. Açılan Tanımlı Adreslerim ekranında kayıtlı adreslerinizi değiştirebilir ya da yeni adresler tanımlayabilirsiniz.

Kırmızı Beyaz Market Alışveriş Kartı

Kırmızı Beyaz Market Alışveriş Kartı ile:
  • Kart'a özel ürün indirimleri ve kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Sitede karta özel indirimli fiyatlar, ürünün normal satış fiyatının yanında "Kart Fiyatı" şeklinde yazılmaktadır.
  • Üye Girişi yaparken Kart Numaranızı kullanabilirsiniz.

 Ürünler Getiriliyor..


"Sepetim" sayfanızda hareketli resimde gösterildiği gibi kutuya sitede bulamadığınız ürünleri elle yazın. Biz markette sizi arayıp poşetinize ekleyelim.