kırmızı beyaz
Sepetim    |    Eski Alışverişlerim    |    Favorilerim    |    Alışveriş Listem    |    MobilSite

     arama btn
Üye Olmadan Alışveriş Yapabilirsiniz • Nakit veya Kredi Kartı İle Kapıda/Sayfada Ödeme

Anasayfa > Yardım / Sipariş


Yardım Merkezi

Sipariş

Destek

Daha Fazlası

Bizi Takip Edin

 


Sipariş

Ürün Arama

Sipariş etmek istediğiniz ürünleri, tüm sayfalarda en üstte yer alan "Ne Aramıştınız ?" alanı yardımıyla ürünün ismini ya da markasını yazarak kolayca arayabilirsiniz. Arama sonucunda çıkacak ürünlerden sipariş etmek istediklerinizi :
  1. sepete ekle Alışveriş Arabası Resmine Tıklayarak : İlgili üründen direkt sepetinize "1 Adet/Kg" ekleyebilirsiniz. Her tıklayışınızda sepetinize 1 adet/kg eklenecektir.
  2. Ürünün Adına Tıklayarak : Sayfa değiştirmeden ürünün özet bilgi kartını ekranda görüntüleyebilirsiniz. Ürün Özet Bilgi Kartı ekranında, siparişle ilgili not yazabilir ve adet/kg kısmına istediğiniz miktarı elle yazabilirsiniz.

Sipariş Oluşturma

Her sayfada yer alan kırmızı çerçevedeki reyonlar (Şarküteri, Gıda Ürünleri, Atıştırmalık, ...) arasında gezinerek ya da sayfanın üstündeki arama alanına ürün isim ya da markasını yazarak sipariş etmek istediğiniz ürünleri belirleyebilirsiniz.
Sipariş oluşturmak için üyelik durumunuz :
  1. Hiç Üye Olmadan Sipariş Oluşturma : Siteye hiç üye olmadan sipariş oluşturabilirsiniz.
  2. Üye Girişi Yaparak Sipariş Oluşturma : "Üye Girişi" ekranından üye girişi yaparak sipariş oluşturabilirsiniz.
  3. Facebook Girişi Yaparak Sipariş Oluşturma : "Üye Girişi" ekranından "Facebook Girişi" yaparak sipariş oluşturabilirsiniz.
  4. Üye Olmadan Sipariş Oluşturma : Alışverişinizi üye olmadan yapabilirsiniz. Siparişinizin sonunda sizden ad-soyad, adres ve telefon bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Size telefonla geri dönülecektir.

Kırmızı Beyaz Market Alışveriş Kartı'nız varsa, oluşturduğunuz siparişlerde kart indirimi olan ürünlerde indirimlerden yararlanabilirsiniz. Bunun için siteye üye olmanız ve bir Kırmızı Beyaz Market Alışveriş Kartı'nızın olması gerekmektedir.

Sipariş Tamamlama

Her sayfada yer alan reyonlar arasında gezinerek ya da sayfanın üstündeki arama alanına ürün isim ya da markasını yazarak sipariş etmek istediğiniz ürünleri seçebilirsiniz. Seçtiğiiz ürünleri sepetinize ekleyebilir, siparişinizi tamamlamaya geçmeden önce "Alışveriş Sepeti" veya "Siparişi Bitir" düğmesiyle sepetinizi görüntüleyebilirsiniz. Sepet sayfasında, sepetinizi silebilir, sepetinizdeki ürünleri silebilir, adet/kg. güncellemesi yapabilir ya da “Alışverişe Devam” düğmesiyle yeni ürün ekleyebilirsiniz. "Siparişi Bitir" düğmesiyle siparişinizi tamamlama işlemine başlayabilirsiniz. Teslimat adresinizi girdikten sonra açılan ödeme ekranına "Ödemeye Geç" düğmesiyle geçebilirsiniz. (Not: Girdiğiniz teslimat adresinin lütfen tarif edici şekilde olmasını sağlayın.) Ödeme ekranında ödeme seçenekleri arasından ödeme şeklinizi belirleyebilirsiniz. 3 çeşit ödeme seçeneği mevcuttur:
  1. Kapıda Nakit Ödeme : Siparişinizin tutarını teslimat adresinde nakit olarak ödeyebilirsiniz.
  2. Kapıda Kredi Kartı ile Ödeme : Siparişinizin tutarını teslimat adresinde seyyar POS cihazımıza kredi kartınız ile ödeyebilirsiniz.
  3. İnternetten Anında Ödeme : Kredi Kartınız ile Ödeme Türü Seçme ekranında 3. seçenek olan "Kredi Kartı ile Sanal Ödeme" yi seçerek anında ödeme yapabilirsiniz. Önemli Not: Kredi Kartı bilgileriniz hiç bir şekilde sistemlerimizde kayıt edilmemektedir. Kart bilgilerinizi girdiğiniz ekran sitemizden haricen bankanın kendi özel güvenlikli ödeme sayfası olup, ödeme onayı için SMS doğrulaması gerektirmektedir.


Siparişin Onaylanması

Sipariş sonlandırma işleminizden sonra, siparişinizin hazırlanacağı şubemize oluşturduğunuz siparişinizin sipariş numarası ve sipariş bilgilerinizle beraber ulaşmakta ve Kırmızı Beyaz Sanal Market ekibimiz tarafından ürünleriniz hazırlanarak, siparişiniz onaylanmaktadır. Siz de bu esnada siparişinizin durumunu her sayfanın en üstünde yer alan "Alışverişlerim" bağlantısını tıklayarak anlık olarak takip edebilirsiniz. (Hazırlanıyor, Yolda, Teslim Edildi gibi..)

Siparişin Dağıtımı

Siparişlerin dağıtımı 08:30 - 23:30 arasında yapılmaktadır. Gece 23:30'dan sonra verilen siparişler, "bir teslim saati belirtilmediyse" ertesi sabah 08:30'dan itibaren teslim edilmektedir.

Sipariş Takibi

Eski Alışverişlerim

Her sayfada yer alan "Alışverişlerim" ekranında, daha önce verdiğiniz Kırmızı Beyaz Sanal Market siparişlerinizi ve var ise yeni siparişlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

Favorilerim

Kırmızı Beyaz Sanal Market’te alışveriş yaparken sık alışveriş yaptığınız ya da beğendiğiniz ürünleri ürün detayında yer alan Favorilerime Ekle düğmesi ile Favorilerim listesine ekleyebilir, her sayfada yer alan Favorilerim seçeneği ile siparişlerinizi seçtiğiniz favori ürünleriniz ile hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Seçtiğiniz favori ürünleri Favorilerim menüsü altında görüntüleyebilir, favori ürün listenizden çıkartmak istediğiniz ürünleri "Favorilerimden Çıkar" düğmesi ile çıkartabilirsiniz.

Alışveriş Listem(Hızlı Alışveriş)

Her sayfada yer alan "Alışveriş Listem" bağlantısı ile Kırmızı Beyaz Sanal Market’te ürün aramadan ya da reyonlar arasında dolaşmadan alışveriş yapabilirsiniz. Sipariş etmek istediğiniz ürünleri listeleme alanına örneğin süt 1lt., ekmek, çay, şeker, peynir…gibi yazabilir, ürünleri listele butonu ile ürünlere reyon bazında markaları ile ulaşabilir, miktar belirterek sepetinize ekleyebilirsiniz.
 Ürünler Getiriliyor..


"Sepetim" sayfanızda hareketli resimde gösterildiği gibi kutuya sitede bulamadığınız ürünleri elle yazın. Biz markette sizi arayıp poşetinize ekleyelim.